Od 30 października nowy porządek Mszy św. w niedzielę!

W przyszłą niedzielę - 30 października - zostaje wprowadzony nowy porządek odprawiania Mszy św. w naszym kościele. Zostaje wprowadzona kolejna Msza św. w niedzielę o godz. 11.30, która ma dać okazję wiernym do uczestnictwa w niedzielnej liturgii.

Godziny odprawiania Mszy św. w niedzielę i świeta:

8.30

10.00

11.30 - dla rodzin

18.30

Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie całe rodziny. Eucharystia ma pomóc w głębszym przeżywaniu Bożej Miłości, która jest darem dla Rodziców i  dzieci oraz dziadków i wnuków. Chcemy, aby ten czas niedzielnej liturgii jednoczył w miłości całe rodziny poprzez słuchanie Słowa Bożego i przyjęcie Komunii św.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 - zapraszam dzieci, które chcą w naszej Parafii przygotowywać się do I Komunii św. oraz ich Rodziców. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie organizacyjne na plebanię.

Przypominam, że uroczystość I Komunii św. w naszej Parafii odbędzie się 7 maja 2017r.

Na Eucharystię ( 30 października o godz. 11.30) zapraszam wszystkie dzieci, które przez cały miesiąc październik uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym. Proszę, aby dzieci przyniosły ze sobą plansze z naklejkami różańcowymi.

 

 

Opublikowano