Ksiądz Biskup Ordynariusz Tadeusz Lityński – z wizytą w naszej parafii.

Choć od powstania parafii mijają dopiero miesiące to jednak wiele ważnych wydarzeń przewija się przez naszą wspólnotę. W najbliższą niedzielę - 12 marca - przybędzie do nas Pasterz naszej diecezji Ks. Biskup Tadeusz Lityński.

Zapraszam bardzo serdecznie do wspólnej modlitwy i świętowania w radości tego historycznego wydarzenia. Zapraszam wszystkich drogich Parafian, Gości i Przyjaciół. Bądźmy razem we wspólnocie, aby słuchać Słowa Bożego, karmić się Eucharystią i służyć sobie wzajemnie w miłości. Niech każdy doświadczy prawdziwego rodzinnego klimatu. Niech będzie to czas refleksji nad naszym powołaniem do życia w Bogu.

Spotkanie z Pasterzem naszej diecezji powinno w nas wyzwolić pragnienie wyjścia do innych, zaangażowania się w życie parafialne, tworzenia wspólnot modlitewnych i apostolskich. Musi dokonać się w nas taki pozytywny duchowy zryw. Do ważnych zadań i posługi jakie mamy pełnić w Kościele.

Oddajemy ten czas Duchowi Świętemu, aby nas oświecał i prowadził do poznania i doświadczenia Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciel.  Niech udziela nam mocy i siły do budowania wspólnoty parafialnej i różnych małych wspólnot ewangelizacyjnych.

Program wizyty Księdza Biskupa znajduje się na stronie naszej parafii.

 

Opublikowano